Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji, czyli zadowolenie ze szkolenia albo zwrot pieniędzyCzym jest Gwarancja Satysfakcji? Dokładnie tym, co mówi sama jej nazwa. Można także nazwać ją Gwarancją Zadowolenia. Chodzi o to, że nie ryzykujesz własnych pieniędzy. Dlaczego? Ponieważ jeśli nie będziesz zadowolony, pieniądze zostaną Ci zwrócone.

Gwarancja na szkolenia z serii „Tajemnice…” obejmuje wszystkie ich  możliwe formy, czyli:

  • szkolenia stacjonarne,
  • szkolenia w wersji on-line (na żywo przez internet),
  • szkolenia w postaci plików audio-video do ściągnięcia na dysk,
  • szkolenia w postaci pakietów płyt DVD.

Załóżmy, że kupujesz udział w szkoleniu stacjonarnym. Rezerwujesz miejsce, opłacasz udział. I teraz mogą się wydarzyć różne scenariusze:

  • Przyjeżdżasz na szkolenie, wszystko jest perfekcyjne, wiedza bardzo przydatna i jesteś bardziej niż zadowolony. Wtedy zapewne nie zechcesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji.
  • Wykupujesz miejsce, ale coś Ci wypada i nie przyjeżdżasz. Oczywiście należą Ci się wtedy materiały ze szkolenia (nagranie video) i wszystkie bonusy. Wyślę je do Ciebie pocztą. Jeśli jednak stwierdzisz, że wolisz zwrot gotówki – dostaniesz ją niezwłocznie.
  • Przejeżdżasz na szkolenie, bierzesz w nim udział, ale nie jesteś zadowolony. Wtedy zwracasz się do mnie z żądaniem zwrotu pieniędzy, a ja to czynię. I masz na to 30 dni po zakończeniu szkolenia. Czyli możesz na przykład wprowadzać w życie wskazówki zdobyte na szkoleniu, a jeśli stwierdzisz, że nie przynoszą rezultatów, wtedy skorzystasz z Gwarancji, i tyle. Ryzyko biorę na siebie.

Pamiętaj, że Gwarancja Satysfakcji obejmuje bezwarunkowo także zakup płyt DVD ze szkoleniem. Jeśli stwierdzisz, że szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań, powiesz mi o tym, a ja zwrócę Ci zainwestowane pieniądze. Co do złotówki. I, uważaj, nie będę oczekiwał zwrotu płyt. Zatem pozostaną Twoje.

Dlaczego daję Ci taką Gwarancję na materiały szkoleniowe? Ponieważ wkładam w nie całą wiedzę i serce, i wierzę w moc tych materiałów. One po prostu pomagają w osiągnięciu sukcesu w e-biznesie. Pomogły już setkom osób – mogą pomóc także Tobie.

Paweł Krzyworączka