Jak znaleźć pomysł na dochodowy e-biznes,

zbudować strategię i wygrać z konkurencją

Zakup nagrań ze szkolenia

Odkrywamy karty: poznaj system budowy dochodowych ebiznesów

Witam Cię serdecznie, Nazywam się Paweł Krzyworączka (więcej o mnie) i chcę o czymś ważnym teraz Ci opowiedzieć. Czytaj uważnie. Wyobraź sobie taką sytuację. Marzysz o dochodowym biznesie w Internecie. Chcesz mieć e-firmę, prowadzić marketing, realizować zamówienia. Chcesz zarabiać. Masz jednak wiele pytań: czy to dobry pomysł? czy to wypali? co z konkurencją? kto mi pomoże?? Wyobraź teraz sobie, że przychodzi do Ciebie ktoś, kto zjadł przysłowiowe zęby prowadząc własne e-biznesy i doradzając innym, jak zarabiać. Ten ktoś siada obok Ciebie, jak dobry przyjaciel. Pijecie ciepłą kawę, delektujecie się ciastkami. Ten ktoś wypytuje Cię, co chcesz osiągnąć. Niczym dobry lekarz bada Twój pomysł, Twoje plany. Następnie Twój indywidualny doradca przechodzi do analizy Twoich pomysłów. Nie owija w przysłowiową bawełnę – mówi wprost „Ten pomysł jest świetny. Trzeba zrobić to i to…”, lub „Muszę sprowadzić Cię na ziemię: ten pomysł nie ma szans, bo…”. Zaczynasz otwierać oczy. Wszystko układa się w logiczną całość. Puzzle zaczynają pasować do siebie. Na Twoich oczach powstaje spójna strategia, wręcz skazana na sukces rynkowy. Myślisz sobie: „Rety, co by było, gdybym tego DORADCY nigdy nie spotkał, nie porozmawiał z nim!!!”. A teraz wyobraź sobie, że masz do dyspozycji dwóch takich doradców. Spotykają się z Tobą. Najpierw przedstawiają Ci różne dochodowe pomysły na zarabianie w Internecie, później omawiają budowanie strategii i przewagi konkurencyjnej, aż w końcu biorą na warsztat konkretne przypadki. Powiedz mi: czy skorzystanie z okazji doradztwa dwóch specjalistów od ebiznesu, którzy wyszkolili tysiące osób, doradzali dziesiątkom firm, nie jest dla Ciebie w tej chwili najważniejszą rzeczą na świecie? Czy możesz sobie pozwolić na nieskorzystanie z takiej okazji, która być może nigdy więcej się nie powtórzy?!

Po 360 minutach szkolenia zmienisz myślenie o 180 stopni

Oto, co proponuję Ci. Razem z Maćkiem Dutko, uznanym ekspertem od e-commerce, autorem książki „E-biznes. Poradnik praktyka” (więcej o Maćku) przeprowadziliśmy całodniowe szkolenie stacjonarne, na którym omówiliśmy zagadnienia, które przemodelują Twoje spojrzenie na zarabianie w Internecie. Oto tematyka poszczególnych bloków szkolenia.
blok 1 szkolenia Tajemnice Stratega

Blok 1 (90 min.): Pomysł na dochodowy e-biznes

Jak znaleźć pomysł na ebiznes? Na czym e-zarobimy (co z tradycyjnym e-handlem, e-usługi, e-porady, web 2.0, e-learning, pośrednictwo wszelakie, wortale – nisze tematyczne i inne). Czy warto zaczynać e-biznes od Allegro (Allegro jako „wykluwalnia, „poligon”). Poszukiwanie i testowanie niszy. Ciekawe start-up’y.
blok 2 szkolenia Tajemnice Stratega

Blok 2 (90 min.): Strategia w 10 szybkich krokach

Gdy już masz pomysł, musisz przygotować strategię działania. Dostaniesz od nas metodę 10 szybkich kroków w budowaniu strategii. Począwszy od nazwy, domeny, budowy marki i pozycji eksperta w branży, poprzez stworzenie serwisów, skończywszy na marketingu i sprzedaży.
blok 3 szkolenia Tajemnice Stratega

Blok 3 (90 min.): 21 sposobów na zbudowanie przewagi konkurencyjnej

Konkurencja i konkurencyjność – dlaczego to zjawisko jest pozytywne? 21 sposobów na budowanie przewagi konkurencyjnej w e-biznesie (+ przykłady), jak chronić się przed nieuczciwą konkurencją (np. kopiowanie opisów i zdjęć, odpowiedzi na często zadawane pytania).
blok 4 szkolenia Tajemnice Stratega

Blok 4 (90 min.): Udane i nieudane: case studies

Poznasz tajemnice udanych projektów w ebiznesie, a także te mniej udane lub wręcz zakończone całkowitą porażką. Część tego bloku szkolenia przeznaczyliśmy na analizę pomysłów lub już istniejących biznesów Uczestników szkolenia.

 

 

Zanim zainwestujesz w szkolenie przeanalizuj, za co płacisz

Oto, co dostajesz Kilka szczegółów Wartość
Nagrania wideo ze szkolenia

Nagranie wideo ze szkolenia

Szkolenie, które odbyło się 9 kwietnia 2011 w Warszawie było nagrywane. Po szkoleniu dokonałem obróbki materiału audio-video (wraz z ekranem). Szkolenie dostaniesz w postaci nagrań audio-video do ściągnięcia na dysk komputera.

500 zł
Nagranie z bonusem do szkolenia

Bonus #1 Szkolenie audio-wideo „10 największych błędów w e-handlu”

Ponad 80-minutowa prezentacja audio-video omawiająca największe błędy popełniane przy prowadzeniu handlu w Internecie. Plik audio-video do ściągnięcia na dysk.

47 zł
Rabat na dalsze szkolenia

Bonus #2 50% rabatu na szkolenia

Na kolejne szkolenia z cyklu „Tajemnice…” oferowane przez firmę KRZYWY.PL będziesz mieć 50% rabatu. Dożywotnio!

300 zł
 
RAZEM

847 zł

a może mniej?

 

 

Czy zatem zapłacisz 847 zł za szkolenie? Nie! Będzie to znacznie mniej. Najpierw poznaj gwarancję…

Gwarancja 100% satysfakcji

Kupując szkolenie Tajemnice Stratega kompletnie nic nie ryzykujesz. Dlaczego? Bo daję Ci gwarancję zadowolenia ze szkolenia. Co to oznacza? Jeśli stwierdzisz, że szkolenie okazało się marnej jakości i niewiele Ci dało (masz na to aż 30 dni po zakupie) – dasz mi znać, a ja oddam Ci zainwestowane pieniądze. Co do złotówki. Jak widzisz, całe ryzyko biorę na nas. Jeśli nie sprostamy Twoim oczekiwaniom, poniesiemy zasłużoną karę. Nie uważasz, że to uczciwy układ?

Okazyjna cena szkolenia Tajemnice Stratega

Jeśli zdecydujesz się na zakup w tej chwili, zapłacisz za „Tajemnice Stratega”:

Szkolenie w postaci plików video do błyskawicznego ściągnięcia na dysk Twojego komputera
297zł brutto (241,463zł netto +23% vat)
(wystawiam faktury VAT 23% dla firm)

Podejmij przemyślaną decyzję,

Paweł Krzyworączka

PS Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (509061946), napisać na Gadu-Gadu (1764056), zadzwonić na Skype (www_krzywy_pl) czy napisać maila (pawel(małpka)krzyworaczka.pl). Jestem do Twojej dyspozycji.