Jeśli chcesz zarabiać na szkoleniach, możemy Ci pomóc!

Witam Cię serdecznie, Nazywam się Paweł Krzyworączka (więcej o Krzywym) i razem z Robertem Ważyńskim (więcej o Robercie) chcemy pokazać Ci, jak zarabiać na szkoleniach. WIELOKROTNIE zarabiać. Być może wiesz już, że:

 • szkolenia są jednym z najlepszych modeli ebiznesowych: małe ryzyko porażki, niskie nakłady inwestycyjne, duża marża / zysk netto, skalowalność i… olbrzymia satysfakcja trenera
 • na dzień dzisiejszy szkolenia to nie tylko spotkania w salce i wykład – to także sprzedaż nagrań audio-video, płyt DVD, ebooków, czy tzw. webinary (szkolenia w formie prezentacji online – na żywo przez Internet)
 • prowadząc szkolenia osiągasz efekt synergii: stajesz się ekspertem, któremu zlecenia płyną nieustannym strumieniem
 • tylko przez ostatnie 1,5 roku moje szkolenia sprzedały się na kwotę blisko ćwierć miliona złotych; mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji – chcę tą wiedzą podzielić się z Tobą.

Jeśli interesuje Cię taki ebiznes – czytaj dalej. Jeśli nie – szkoda Twojego czasu – przepraszam za zawracanie głowy!

Co trzeba wiedzieć, żeby zarabiać na szkoleniach?

Wbrew powszechnej opinii, że prowadzenie szkoleń to bułka z masłem, że to łatwe pieniądze – prawda wygląda inaczej. Tylko pomyśl: jeśli byłaby to aż tak łatwa i przyjemna branża, mnóstwo osób zarabiałoby na tym setki tysięcy złotych. A tak nie jest. Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka: brak wiedzy, brak pomysłu, strach przed porażką, strach przed wystąpieniami publicznymi, brak wiedzy technicznej i marketingowej, by wypromować szkolenie. Co trzeba zatem wiedzieć, by dobrze zarabiać na szkoleniach? Musisz mieć wiedzę, jak:

 • znaleźć pomysł na szkolenie, przygotować je i sprzedać
 • przygotować organizacyjnie i technicznie szkolenie
 • dopracować prezentację i przeprowadzić szkolenie
 • przygotować materiał audio-video ze szkolenia do dalszej sprzedaży, aby WIELOKROTNIE na nim zarobić!

Co w takim razie jest najlepszym wyjściem z tej sytuacji?

Trening: „Jak przeprowadzić szkolenie i WIELOKROTNIE na nim zarobić”

Przygotowałem z Robertem Ważyńskim, specjalistą od prezentacji i wystąpień publicznych, szkolenie video, na którym przekażemy Ci całą niezbędną wiedzę do tego, abyś zarabiał na własnych szkoleniach. Materiał audio-wideo jest obrobionym nagraniem ze szkolenia, które odbyło się w Krakowie 11 grudnia 2010 roku. Szkolenie video składa się z 4 bloków, każdy po około 90 minut. Oto one:

Blok 1 (90 min.): Pomysł, przygotowanie i sprzedaż szkolenia

 • znalezienie niszy szkoleniowej, badanie rynku, biznes plan
 • przygotowanie zawartości merytorycznej szkolenia
 • ustalenie cen, bonusów, gwarancji
 • strona sprzedażowa, elementy oferty, platforma szkoleniowa
 • marketing i sprzedaż szkolenia
 • zagadnienia formalno – podatkowe

 

Blok 2 (90 min.): Organizacja techniczna szkolenia

 • wybór miejsca lub medium dla przeprowadzenia szkolenia
 • catering (zewnętrzny, własny), obsługa szkolenia
 • wybór kamery, oświetlenia
 • nagłośnienie, nagrywanie dźwięku, rzutnik
 • nagrywanie pulpitu (ekranu) komputera
 • szkolenia transmitowane na żywo – online

 

Blok 3 (90 min.): Poprowadzenie szkolenia

 • strategia, zaplanowanie prezentacji
 • przygotowanie slajdów / mapy myśli, wybór oprogramowania
 • prowadzenie szkolenia, mowa ciała, dynamika prezentacji
 • techniki aktywizacji uczestników
 • certyfikaty, faktury, ankiety
 • obsługa poszkoleniowa Klientów

 

Blok 4 (90 min.): Obróbka materiałów audio-video i przygotowanie plików i płyt DVD do sprzedaży

 • jakie wybrać oprogramowanie?
 • obróbka audio, video, obraz w obrazie, format i wielkość plików
 • przygotowanie samostartujących płyt DVD, autoring DVD
 • okładki, nadruki, nagrywanie
 • wysyłka materiałów, feedback i kontakt z Klientami
 • wystawienie plików na sprzedaż na Ekademia.pl

 

Zanim zainwestujesz Twoje pieniądze w szkolenie

… przeanalizuj, za co płacisz:

Oto, co dostajesz Wartość

Nagranie audio-video ze szkolenia

Szkolenie w Krakowie było nagrywane. Po szkoleniu dokonałem obróbki uzyskanego materiału audio-wideo i przygotowałem pliki audio-video gotowe do obejrzenia na każdym komputerze. Dzięki temu będziesz mieć zawsze pod ręką całą wiedzę ze szkolenia.

400 zł

Bonus #1 50% rabatu na kolejne szkolenie KRZYWY.PL

Na kolejne dowolne szkolenie z serii „Tajemnice…” oferowane przez firmę KRZYWY.PL będziesz mieć 50% rabatu! Wielu moich Klientów skorzystało już z tej okazji – być może Ty będziesz kolejną osobą.

300 zł

Bonus #2 Szablon strony sprzedażowej

Dostaniesz szablon strony ofertowej (sprzedażowej) typu squeeze page (czyli tzw. wyciskacz – taki jak ta strona, na której teraz jesteś) – gotowy do użycia.

100 zł

Bonus #3 Formularz zamówienia

Już nie musisz wynajmować webmastera, żeby przygotował Ci doskonale wyglądający i działający formularz zamówienia – dostaniesz ode mnie gotowca.

100 zł

Bonus #4 Jak skonfigurować payU.pl

Musisz mieć system płatności na stronie sprzedażowej, żeby zautomatyzować opłaty. Ja używam payu.pl (dawniej: platnosci.pl). Przygotowałem dla Ciebie video tutorial, w którym krok po kroku pokażę Ci konfigurację payu.pl pod Twoją stronę sprzedażową.

100 zł

Bonus #5 Jak wystawić szkolenie na Ekademia.pl w 15 minut?

Platforma Ekademia.pl oferuje możliwość wystawienia na sprzedaż wszelkiego rodzaju szkoleń, ebooków, instruktaży video itp. Wiele osób narzeka, że bardzo trudno jest samemu wystawić szkolenie. Jest w tym trochę prawdy: można się pogubić. Dlatego opracowałem dla Ciebie video-poradnik, w którym pokażę Ci jak wystawić na Ekademia.pl szkolenie (lub inny materiał) na sprzedaż w kilkanaście minut.

47 zł

Bonus #6 Video kurs obsługi Camtasia Studio

Camtasia Studio to obecnie najbardziej zaawansowany i do tego najwygodniejszy w obsłudze program do nagrywania ekranu (tzw. video-tutoriali). Dostaniesz dostęp do video poradnika przygotowanego przez Romana Torkowskiego.

200 zł

Bonus #7 Koniec z tremą!

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z tremą przed wystąpieniami przed publicznością, to ten bonus będzie dla Ciebie zbawienny. Dostaniesz 2,5-godzinne nagranie audio przygotowane przez Roberta Ważyńskiego.

100 zł

Bonus #8 Mapy myśli w Mindomo.com

Mapy myśli to schematy zgodne z pracą naszego mózgu. Notowanie w punktach na kartce czy w edytorze tekstowym nie jest optymalne. Optymalne są mapy myśli. A najlepszym narzędziem, jakie znam do tego celu, jest serwis Mindomo.com. Dostaniesz video-tutorial pokazujący krok po kroku, jak używać Mindomo.

47 zł

Bonus #9 Jak obsługiwać Klientów?

Obsługa Klienta to najważniejszy element w biznesie. Najważniejszy. Oczywiście w biznesie szkoleniowym tym bardziej. Przygotowałem dla Ciebie nagranie video, na którym omawiam 10 najważniejszych tajemnic doskonałej obsługi Klienta.

77 zł
 
RAZEM

1471 zł

a może mniej?

Czy zatem zapłacisz 1471 zł za szkolenie i bonusy?? Nie! Będzie to znacznie mniej. Czytaj dalej…

Gwarancja 100% satysfakcji

Inwestując w szkolenie Tajemnice Szkoleniowca kompletnie nic nie ryzykujesz. Dlaczego? Bo daję Ci gwarancję zadowolenia ze szkolenia. Co to oznacza? Jeśli stwierdzisz, że szkolenie okazało się marnej jakości i niewiele Ci dało (masz na to aż 30 dni po zakupie!) – dasz mi znać, a ja oddam Ci zainwestowane pieniądze. Co do złotówki (poproszę Cię tylko o odesłanie na mój koszt korekty FVAT). Jak widzisz, całe ryzyko biorę na siebie. Jeśli nie sprostam Twoim oczekiwaniom, poniosę zasłużoną karę. Nie uważasz, że to uczciwy układ?

Podejmij przemyślaną decyzję. I najlepszą dla Ciebie, Paweł Krzyworączka

„Bardzo profesjonalnie przeprowadzony wykład pełen energii i pasji! Konkretnie i treściwie na temat e-biznesu. Prezentacja czytelna i zrozumiała z przydatną wiedzą dla każdego! Pozdrowienia i podziękowania dla Pawła Krzyworączki!” Grzegorz Połednik

„Chciałbym serdecznie podziękować za udostępnienie tak cennej wiedzy. Pod względem merytorycznym kurs jest fantastyczny.” Grzegorz Okraska

„Pragnę bardzo podziękować za wykład, był wspaniały.”

 
Michał Bocheński

Szkolenie w postaci plików video do błyskawicznego ściągnięcia na dysk Twojego komputera
297zł brutto (241,46zł netto +23% vat)
(wystawiam fvat 23% dla firm)